خدمات

بازسازی

شرکت سایه سازان بیش از ده سال به صورت تخصصی در زمینه بازسازی منازل مسکونی فعالیت داشته است. در طول این مدت ده ها پروژه را با موفقیت به سرانجام رسانده است که ثمره آن تجربه بسیار قوی پرسنل این شرکت و تیم اجرایی آن و در نتیجه رضایت مشتریان می باشد.

ادامه...

طراحی داخلی

برای اینکه بتوانیم حس هماهنگی و انسجام را یک فضا تجربه کنیم، لازم است که اشتراکات و یا ارتباطی را میان اجزای آن بیابیم. در طراحی دکوراسیون داخلی، سبک ها می توانند اصول و الگوهایی را در اختیار ما بگذارند تا این حس را در فضا به وجود بیاوریم. اما این اصول و قوانین کدامند؟!

ادامه...

طراحی نما

اولین جلوه بصری هر ساختمانی نمای آن است که می تواند با کاربر و مخاطب آن ارتباط برقرار کند. اما این نما باید به گونه ای طراحی شود که صرفا یک صفحه دو بعدی فاقد ارزش بصری نباشد، طراحی نمای ساختمان به عنوان اولین عنصر تاثیر گذار بر مخاطب باید فکر شده و طبق اصول طراحی شود.

ادامه...

طراحی اداری

محیط های اداری جزء مکان هایی هستند که افراد بخش عمده ای از زندگی خود را در آن جا سپری می کنند. طراحی دکوراسیون اداری مدرن تاثیر زیادی بر روی رضایت مندی کارمندان یک اداره دارد و علاوه بر این با دیزاین مناسب دکوراسیون اداری راندمان کار بیشتر می شود.

ادامه...